NBII – Magabiztosan menetel tovább a felnőtt csapat

A tavaszi szünet előtti utolsó mérkőzésünket hazai pályán játszottuk a rutinos Kunszentmárton ellen.

Döcögősen indult a találkozó, mert mindenki hozzátette a saját hibáját. De 7-7- es állásnál a vendég időkérés után a 7 a 6 elleni játékkal megváltozott a kép. Taktikus védekezésünknek köszönhetően sikerült gyors lerohanásokkal a félidő végére hat góllal ellépni. A második félidőben sem változott a játék. Támadásban egyre többször áttörtük a hatos falas védekezést, és a kunszenti támadásokban több hiba csúszott. A végén kiütközött a két csapat közötti különbség.

0000000

Szloska Krisztián edző: Sajnos megint kevesen álltak a csapat rendelkezésére, ráadásul Zsigmond Gergő a meccs napjára belázasodott. Ennek ellenére mindenki komolyan vette, így magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak.