NBII – Két év veretlenség szakadt meg

Felnőtt csapatunk a tavaszi első idegenbeli mérkőzését a harmadik helyen álló Makó otthonában kezdte meg.

A mérkőzés jól indult, mert a 8. percben már 4:1 volt a Székács fiúk javára. Ezután mintha eltört volna valami. Támadásban kapkodtunk, védekezésben pedig nem találtuk meg a megfelelő ütemet. A távoli lövésekkel sem tudtunk mit kezdeni, valamit sok labdaeladás miatt az ellenfél jelentős előnyre tett szert a félidőre. A második játékrészre szzerkezeti változtatást kellett eszközölni. Ennek ellenére csak felzárkózni tudtunk, így vereséggel ért véget a mérkőzés.

Összeg0

Szloska Krisztián edző: „A mai mérkőzésen mindenki a tudása alatt teljesített. Sajnálom, mert még ennyi ziccer kihagyással, pontatlan lövéssel is lett volna esélyünk. Védekezésünk nem volt masszív, ami eddig jellemezte a csapatot. Készülünk a következő mérkőzésre.”